Transit Minibüs

Transit Minibüs

Ford Transit Minibüs her yolcu için şık ve konforlu bir seyahat vaddediyor. Ford Transit Minibüs, Elektrikli Otomatik Kayar Kapı ve arka yolcu kabini USB şarj noktalarını da içeren kullanışlı teknolojilerle donatıldı.


Güvenli ve Konforlu Yolculuk Deneyimi

Ford teknolojileriyle dolu Ford Transit Okul Minibüsü, herkes için çok güvenli ve konforlu bir yolculuk deneyimi sunuyor.

Gelişmiş Motor Teknolojisi

Gelişmiş 2.0 L Ford EcoBlue dizel motor ile sunulan Transit Minibüs her zamankinden daha güçlü ve daha verimli.

Amacını Karşılayan Teknoloji

Transit Minibüs, direksiyon başına her geçtiğinizde deneyiminizi daha iyi hale getirmek için ileri teknolojilerle donatıldı.

Dayanıklılık ve Zarafet

Transit Minibüs güvenlik ve konfor hedef alınarak tasarlandı. 18 kişi koltuk kapasitesi ile yolcular ve valizleri için asla yer sıkıntısı çekmeyeceksiniz.

Emniyetinizin Sağlanmasına Tardımcı Teknoloji

Transit Minibüs, güvenlik ve emniyeti artırmaya yardımcı olmak için gelişmiş teknolojilerle donatılmıştır.

Ford Transit Okul Minibüsü

Bu yolculuk herkes için rahat geçecek. Kör nokta bırakmayan araç içi ve araç dışı 360 Derece Kameraları, Yolcu Koltuğu Sensörleri ve daha birçok özelliğiyle Ford Transit Okul Minibüsü, sizin için tasarlandı.

Güçlü Bir Sürüş Deneyimi Yaşatan İç Ve Dış Donanım

Ford Transit OkulMinibüsü’nün dışında Elektrikli Kayar Yan Basamak, Şeffaf Arka Camlar, 16” Çelik Jantlar ve Tam Boy Jant Kapakları gibi hem şık hem de pratik donanımlar bulunur. İçindeyse güçlü bir sürüşdeneyimi yaşamanız için Üç Noktalı Emniyet Kemerli Ön ve Arka Koltuklar, Tek Kişilik Ön Yolcu Koltuğu, Yolcu Bölümü Aydınlatması, Yatabilen Kolçaklı Arka Koltuklar gibi donanımlar vardır.

Daha Konforlu Bir Yolculuk

Transit Okul Minibüsü’nde her yolculuk hem sizin hem de yolcularınız için ayrı bir konfor. Isıtma –Soğutma Özellikli Önden ve Arkadan Üflemeli Klima, Hız Kontrol Sistemi, Deri Direksiyon Simidi ve Otomatik Farlar gibi onlarca konfor donanımı Transit Okul Minibüsü’ndesizi bekliyor.

Güvendesiniz

Ford Transit Okul Minibüsü’nde hem sizin hem de yolcularınızın güvenliği için her şeyi düşündük. Acil Durum Fren Desteği, Şerit Takip Sistemi ve Viraj Kontrolü gibi onlarca güvenlik donanımıyla Ford Transit Okul Minibüsü’nde güvendesiniz.

Ford Transit Okul Minibüsü Oturma Düzeni

440E

Jumbo Şasi

16+1 Koltuk Düzeni

Yeni Tamamen Elektrikli Ford E-Transit'i Keşfedin

Türkiye’nin ilk tamamen elektrikli hafif ticari aracı E-Transit, dayanıklılık ve fonksiyonellikten ödün vermeden, işletmenizin sürdürülebilirlik hedeflerine ulaşmasına yardımcı olmak için özel olarak tasarlandı.

Ford Pro

Ford ProTM, tüm ticari müşterilerinin ihtiyaçlarını tek noktadan karşılayacak, sürekli açık bir hizmet noktası olarak, günümüzde ve gelecekte verimliliklerini ve üretkenliklerini artırmalarını desteklemeyi amaçlıyor. Ticari araçlar için kapsamlı bir filo yönetimi yazılımı, şarj, finansman, hizmet ve servis desteğiyle hem içten yanmalı hem de elektrikli araçlar seçenekleri sunarak, filoların çalışma sürelerinin maksimum seviyede olmasına ve toplam işletim giderlerini azaltmaya yardımcı oluyor.

Adres ve İletişim

Adres

Defterdar Mah. Fethi Çelebi Cad. No:23/1 Eyüp/İstanbul

Bize Ulaşın

+902126124949