Her bakımdan kazançlı çıkın.

Her bakımdan kazançlı çıkın.

Her bakımdan kazançlı çıkın.2018 yılı öncesinde üretilen Ford Transit Courier ve Tourneo Courier’larda avantajlı bakım fiyatları Ford yetkili servislerinde sizi bekliyor!

Siz de 30 Eylül tarihine kadar Ford yetkili servislerine gelin, Motorcraft yağ lansmanına özel Transit ve Courier araçlarınızın bakımını KDV dahil 599 TL’ye, Courier ön fren balata değişimini KDV dahil 549 TL’ye yaptırın.


1 Kampanya periyodik bakımlarda 3,85L hacminde 5W/30 motor yağı kullanan Euro 5 Courier araçları kapsamaktadır. Verilecek hizmet; motor yağı, yağ filtresi, hava filtresi, polen filtresi ve işçiliği kapsamaktadır. Başka kampanya ve indirimlerle birleştirilemez. Fiyatlara KDV dahildir. Ön fren balata fiyatına işçilik ve KDV dahildir. Belirtilen fiyatlar, 31 Aralık 2021 tarihine kadar, kampanyaya dahil olan Ford yetkili servislerinde geçerlidir. Servisler kendi takdir hakları çerçevesinde ilave indirim uygulayabilir. Ford Otomotiv San. A.Ş. belirtilen kampanyaları önceden haber vermeksizin sonlandırma, tekrarlama, uzatma ve değiştirme hakkını saklı tutar. Ford Otomotiv San. A.Ş. kampanyalarla ilgili yapacağı değişikliklerden sorumlu tutulamaz.